SONDA ZA BAČVU KEGS MOD M L444
Šifra: 4691
Težina: 0.48 kg
SONDA ZA BAČVU KEGS MOD M L444
Šifra: 4691
Težina: 0.48 kg
Dostupno
42,24 €
Mogućnost plaćanja na rate
Dostava u cijeloj Hrvatskoj
100% sigurna kupnja
Sonda za bačvu KEGS MOD M L444 izrađena je od nehrđajućeg čelika (inox) te je namijenjena pražnjenju KEG bačvi. Na sondu se može priključiti aparat za točenje.
SONDA ZA BAČVU KEGS MOD M L444 – inox sonda za KEG sustave
Sonda za bačvu KEGS MOD M L444 je profesionalna inox sonda dizajnirana za sigurno pražnjenje KEG bačvi. Na sondu se može priključiti aparat za točenje.
Zahvaljujući preciznoj izradi i visokokvalitetnim materijalima, osigurava pouzdanost, dugotrajnost i otpornost na koroziju, čak i pri učestaloj upotrebi.
Izrađena je od nehrđajućeg čelika (AISI 304), koji osigurava maksimalnu higijenu i otpornost na kemijske i mehaničke utjecaje.
Ova sonda posebno je pogodna za vinarije, pivovare i proizvođače sokova, gdje se traži pouzdana oprema koja zadovoljava stroge enološke i prehrambene standarde.
Prednosti SONDE ZA BAČVU KEGS MOD M L444:
- Izrađena od inoxa visoke kvalitete
- Kompatibilna s profesionalnim KEG sustavima
- Precizna, sigurna i jednostavna za upotrebu
- Otporna na koroziju i visoke temperature
- Idealna za vino, pivo i druge tekućine
Model: M L444
Materijal: inox